Máte-li jakékoliv přání, zajímavý nápad ke ztvárnění, otázky na mou tvorbu, nabídku ke spolupráci či mi prostě jen chcete napsat, neváhejte. Velmi ráda tvořím individuální malé i velké projekty, chci vás poznat a vytvořit pro vás jedinečné dílo.

Také se věnuji různorodým grafickým pracím jako jsou pozvánky na svatbu či oslavu, různé návrhy, oznámení, všemožné ilustrace do knih a časopisů, pohlednice, cokolivěk. 

Jsem

Kateřina Kotyk, pocházím z Beskyd. Jsem ilustrátorka, malířka a milovnice starých příběhů.

Vytvářím autorské knihy, maluji autentické akvarelové malby - maluji to, co se nedá okem zachytit. Kreslím v živé lince - příběhy a světy, krajinu a lidi.

Vystudovala jsem v Praze Hollarku a ilustraci v Plzni. V Římě na Accademia di Belle Arti jsem studovala malbu.


Rozhodla jsem se vytvořit tento prostor, kde si můžete mou tvorbu prohlédnout a najít obraz, který k vám promluví a budete s ním rádi žít. Obrazy jsem možná malovala právě pro vás, i když o tom sama ještě nevím. Ať si k vám najde cestu. Mám velkou radost z toho, že mé malby budou v prostoru, kde žijete či pracujete - vážím si toho a věřím, že obraz, do kterého jsem dala mnoho ze sebe, bude dále žít ve vašem domově, pokojíčku, v dílně, kanceláři, na chalupě, v doupěti - zkrátka bude s vámi.